- Hoşgeldiniz

Adres : D-100 Karayolu Üzeri Boyacılar Mevkii Çilimli / Düzce
Telefon : 0 380 536 53 64
E-Posta : bilgi@lifan.com.tr
Websitesi : http://www.lifan.com.tr
Üyelik Tarihi : 23 Şubat 2015

Lifan

Lifan İndustry Group’un Türkiye deki şirketini 2007 yılının ocak ayında Lifan Motosiklet San.ve Tic. Ltd. Şti.adıyla resmi kurulumunu tamamlamıştır. Lifan Türkiye’nin ana çalışma konusu motosiklet, benzinli motorlar ve yedek parçalarının imalatı, ticareti, ithalat ve ihracatını yapmaktır.
Lifan İndustry Group Ltd. 1992 yılında kurulmuştur. 15 yıllık sıkı bir çalışma ve çaba içerisinde yenilikçi anlayış çerçevesinde araba ve motosiklet alanında Ar-Ge çalışmalarını, imalatını ve ticaretini temel edinen ayrıca finans ve spor sektöründe faaliyette bulunan. Çin devleti tarafından derecelendirilen bir şirkettir. Lifan bünyesinde 12000 kişi çalışmakla beraber 5000 kişi teknik eğitimine sahip kişilerdir. Lifan Çin de devlet onaylı teknik eğitim merkezine, motosiklet test merkezlerine ve motosiklet imalat tesislerine sahiptir. Lifan 2006 yılında 2,5 milyon adet benzinli motor ve 1,3 milyon adet motosiklet üretmiştir.

Üretilen motorlar Çin piyasasına sunulduğu gibi Dünyanın Japonya, Amerika, İtalya, Vietnam, İran, Brezilya vb ülkelerine ihracat yapılmıştır. Bu ihracatlardan 1.500.000.000 $ gelir elde edilmiştir. Lifan dünyadaki en büyük motosiklet üreticilerinin arasına girmesinin gururunu yaşamaktadır. 2006 yılı içinde Çin’deki motosiklet üreticileri arasında 1. olmuştur. 1996 yılında “kalite odaklı ürün” anlayışı ile aynı yıl içinde dünyadaki önemli kalite belgelerinin sahibi oldu. Ayrıca Lifan İndustry Group yönetim kurulu başkanı Sayın Yin Ming Shan yardım kampanyalarına yaptığı destek ile Çin devleti ve Çin halkı tarafından sevilen biri olmuştur.
Lifan Group yüzde yüz kendi sermayesi ile Türkiye de yaptığı yatırımla artık sizlerin yanındadır. Lifan Group’un Türkiye’deki fabrikası ilk etapta 10.000 m2 kapalı 14.000 m² açık alan olmak üzere toplam 24.000 m²’lik fabrikasını kurmuştur.Lifanın hedefleri arasında kaliteyi odaklayan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir amacı vardır. Lifan bu amacın dışına çıkmadan müşteri velinimettir, kalite üreticinin can damarıdır anlayışı çalışmalarına devam edecektir. Lifan ismini Türkiye pazarında en yakın zamanda kalitesiyle ve cazip fiyat avantajlarıyla göreceğinizi ümit ediyoruz. Lifan bu amaçla son sistem imalat makinelerini getirerek ve tecrübeli bir takım kurarak ürün üretmeden ziyade kalite üretmeyi hedeflemiştir.
Lifan Türkiye de, imalat kısmındaki personelinden idari kısımdaki yönetici personeline kadar Türkiye’nin adını duyurmaya ve ürünleriyle Avrupa da Türkiye adıyla adım adım emin bir şekilde büyümeyi kendine bir borç bilmiştir.

Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz