- Hoşgeldiniz

Adres : Eski Garaj Karşısı Palacı Ahmet Sok. Kiremit Ocağı Mah. Merkez / Düzce
Telefon : 0 532 373 36 49
E-Posta : info@sevkarkomur.com
Websitesi : http://www.sevkarkomur.com
Üyelik Tarihi : 23 Şubat 2015

Sevkar Kömür

1990 yılından bugüne başta kömür ve soba alanında olmak üzere züccaciye v.b. alanlarda başarılı grafiğiyle sektörün değişmez ismi olmuştur.

24 yıllık tecrübesiyle Düzce’nin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini yenileyen firmamız Toptan ve Perakende olarak Mangal Kömürü ve Mangal satışlarıyla da halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Sevkar Kömür kuruluş tarihinden bu güne tek felsefesi kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. 1990 dan bugüne siz değerli müşterilerimize en kaliteli en hesaplı ürünleri vermekten gurur duyuyoruz.

Firmamızın satış grafiği ile müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermenin heyecanı ile kalite politikalarını sürekli yenilemekte ve “Temiz Çevre” duyarlılığı, insana ve doğaya saygılı felsefesi, en kalite, kaliteyi en ekonomik olarak satmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef ve ilke edinmiştir.

Bugüne kadar bize duyduğunuz güvene teşekkür eder Sevkar Kömür sıcaklığı ve kalitesiyle tanışmamış olanları da aramızda görmekten mutluluk duyarız…

Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :